Rozhovory

Angelo PurgertFotograf
Fotograf Angelo Purgert absolvoval Pražskou fotografickou školu a polygrafickou školu. Své snímky publikuje v komerčním tisku, v reklamě i v cizojazyčných knihách.
Nela RiessováNovinářka
Čtyřiadvacetiletá novinářka na volné noze. Maturovala ve Spojených státech, mediální a kulturní komunikaci vystudovala na anglické Oxford Brookes University, pracovala a žila v Berlíně a ve Vídni.
Martin Sládečekdramaturg
Martin Sládeček je výrazným studentem Divadelní dramaturgie na Janáčkově akademii múzických umění. Zároveň působí jako dramaturg, překladatel a tlumočník v České republice, Německu a Rakousku.
Klára ŠípkováNávrhářka šperků
Klára Šípková je přední česká návrhářka šperků. Vystudovala ateliér K.O.V. (Koncept. Objekt. Význam.) Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze. V roce 2009 byla nominována na cenu Czech Grand Design v kategorii Objev roku.
Ina T.Blogerka
Ina T. je nezávislá módní blogerka, která se na českém internetu pohybuje od roku 2011. V současnosti se pravděpodobně jako jediný člověk v České republice dokáže blogováním uživit.
Dominik NekolnýFreestyle BMX
Dominik Nekolný je profesionální sportovec v cyklistické disciplíně Freestyle BMX. Je mistrem světa a sedminásobným mistrem České republiky v kategorii Flatand, která by se volně dala přirovnat k breakdancu na kole.
Martin MacíkZávodník
Martin Macík ml. je profesionální pilot závodního kamionu v týmu KM Racing. V letech 2013 a 2014 se zúčastnil Rallye Dakar jako navigátor a připsal si 18., resp. 13. místo. Na Dakar 2015 pojede do Jižní Ameriky poprvé v roli pilota.
Ondřej Synek je veslař, který se stal historicky prvním českým mistrem světa v této disciplíně. Vedle mnoha úspěchů ve Světovém poháru a na mistrovstvích světa a Evropy se stal také osminásobným mistrem České republiky.
Rodák z Jilemnice stál poprvé na lyžích již v mateřské škole, po vzoru otce se začal věnovat severské kombinaci (skok a běh na lyžích). Od juniorů zůstal věrný pouze běžkám a postupně se specializoval na krátké, sprinterské tratě.
Radek Jaroš si svůj dětský sen stát se horolezcem, začal realizovat doma na Českomoravské vrchovině. Přes Tatry a Pamír dospěl k nejvyšším vrcholům, Himalájím. Dal si za cíl vylézt na všech 14 osmitisícovek světa.
Proslavil se sérií jízd na kole na ruční pohon, tzv. handbiku. Po roce 2006, kdy utrpěl úraz páteře po pádu na lyžích, se na něm v rámci projektu „Cesta za snem“ postupně vydal na všechny světové strany napříč Evropou.
David Paškevič vyvinul vlastní prototyp 3D pera. Výrobek nazvaný 3Dsimo vychází z principu trojrozměrného tisku a v mnoha ohledech překonává původní americký koncept 3Doodler.
Svůj blog Fashionpicanteria si Beáta Kaňoková založila před třemi lety. Od té doby jí její svěží vhled do módního světa vynesl mezi nejčtenější módní blogerky u nás a nejoblíbenější blogerky vůbec.
Malvína Pachlová je talentovaná mladá herečka. Nejvíce diváků si ji spojuje s televizním seriálem Ulice, kde má roli barmanky. Televizní diváci ji ale mohli vidět i v dalších seriálech jako jsou Trapasy, Comeback, Cukrárna nebo Cesty domů.
David Hodas vede univerzitní tým TU Brno Racing, který se účastní mezinárodní soutěže Formula Student. Hlavním cílem zúčastněných týmů je postavit vlastní jednomístné závodní auto, které při splnění celé řady kritérií obstojí ve všech závodních disciplínách.
Jakub Geltner je výtvarník z nové generace mladých umělců, který se zabývá zejména instalacemi ve veřejném prostoru, 3D vizualizacemi a fotomontážemi. Ve svém díle často zobrazuje témata spojená s rolí architektury a designu ve městě, sídlištní zástavbou ...


Dominik Nekolný
image

DoporučujeThinkPad X1 Carbon

image
Martin Macík
image

DoporučujeThinkPad T440p

image
Ondřej Synek
image

DoporučujeIdeaPad Yoga 13

image
Dušan Kožíšek
image

DoporučujeThinkPad X1 Carbon

image
Beáta Kaňoková
image

DoporučujeIdeaPad Yoga 13

image
Malvína Pachlová
image

DoporučujeYoga Tablet

image
Radek Jaroš
image

DoporučujeThinkPad řady X

image
Heřman Volf
image

DoporučujeThinkPad řady S

image
David Paškevič
image

DoporučujeYoga Tablet

image
David Hodas
image

DoporučujeThinkPad X1 Carbon

image
Jakub Geltner
image

DoporučujeThinkVision LT3053p

image
Ina T.
image

DoporučujeLenovo S90

image
Martin Sládeček
image

DoporučujeLenovo S6000

image
Nela Riessová
image

DoporučujeLenovo MIIX

image
Klára Šípková
image

DoporučujeAll-in-One PC Lenovo B550

image
Angelo Purgert
image

DoporučujeLenovo VIBE Shot

image