Soutěž s Dominikem Nekolným
Obdivujete neskutečné triky borců na BMX? Chtěli byste strávit den s tím nejlepším z nejlepších? Soutěžte s námi a vyhrajte možnost setkat se 7. listopadu 2014 na mezinárodním sportovním veletrhu SPORT- Life 2014 v Brně s mistrem světa Dominikem Nekolným, který vám ukáže, co všechno se dá s kolem dělat. Možnost užít si BMX show, závody i přednášku s Dominikem budou mít dva z vás, kteří si s sebou budou moci vzít i dalšího kamaráda či kamarádku jako doprovod.
image
Soutěž byla ukončena.
Soutěž s Heřmanem Volfem
Užijte si víkend plný sportu a zábavy společně s Heřmanem Volfem a účastníky letošního Opel Handy Cyklo Maratonu. Od 19. do 21. září se Soběšín stane prostředím plným přátelské atmosféry a vy můžete být u toho. Stačí se zapojit do soutěže. Nápovědu najdete v rozhovoru s Heřmanem. Vybereme dva výherce, z nichž každý získá pobyt pro 2 osoby.
Soutěž byla ukončena.
Soutěž s Malvínou Pachlovou
Milujete divadlo a zajímá vás i to, co se děje za oponou? Zapojte se do soutěže s Malvínou Pachlovou, která vám ukáže zákulisí Národního divadla a společně s ostatními herci vás okouzlí na představení Příhody lišky Bystroušky. Kdy: v pátek 27. června 2014 Kde: Národní divadlo Praha
Soutěž byla ukončena.
Vyzkoušejte si jízdu na kolečkových lyžích s Dušanem Kožíškem.
Víte, jak trénují běžci na lyžích v létě? Vytáhnou lyže na kolečkách. Zapojte se do soutěže a vyhrajte trénink jízdy na kolečkových lyžích s Dušanem Kožíškem, medailistou z mistrovství světa a účastníkem letošních zimních olympijských her. Kdy: v pátek 9. května. Kde: na Ladronce v Praze.
Soutěž byla ukončena.
Vyhrajte nákupy s Beátou Kaňokovou.
Vyhrajte nákupy s přední českou módní blogerkou Beátou Kaňokovou. Pro dvě výherkyně/výherce máme připravené na neděli 6. 4. 2014 nejen odborné rady Beáty a její příjemnou společnost, ale také výhru, za kterou si půjdete společně vybrat v pražském Palladiu váš nový jarní outfit.
Soutěž byla ukončena.

Vyhrajte osobní setkání s Ondřejem Synkem.
Vyhrajte osobní setkání s dvojnásobným mistrem světa a medailistou z Pekingu i Londýna Ondřejem Synkem. Tři výherci, kteří správně odpoví na otázku, jaký je oblíbený Ondřejův Lenovo produkt, budou mít příležitost si s ním změřit své síly na skifařském trenažéru, a to již ve středu 12. 3. 2014 od 13 hodin na Císařské louce v Praze.
Soutěž byla ukončena.